DLW43SH510XK2L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-DLW43SH510XK2LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-DLW43SH510XK2LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-DLW43SH510XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLW43SH510XK2L
תיאור
CMC 51UH 230MA 2LN SMD AEC-Q200
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
51 µH @ 1 MHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 230mA DCR 1Ohm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DLW43SH510XK2L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
1Ohm
יצרן
Murata Electronics
מתח נקוב - DC
50V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.110‏ אינץ' (2.80‏ מ"מ)
השראות בתדר
51 µH @ 1 MHz
מארז‏ / תיבה
1812 (4532 מטרי)
דירוג זרם (מקס')
230mA