NFM21PC474R1C3D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-2537-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-2537-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-2537-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFM21PC474R1C3D
תיאור
CAP FEEDTHRU 0.47UF 20% 16V 0805
תיאור מפורט
0.47 µF קבלי מעבר (feed through) 16V 2 A 30mOhm 0805 (2012 מטרי), 3 פדי PC
מודלים EDA/CAD
NFM21PC474R1C3D דגמים
קטגוריה
זרם
2 A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
30mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
קיבוליות
0.47 µF
טולרנס
±20%
מספר מוצר בסיס
מתח - נומינלי
16V