GRM188R72A102JA01D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-16328-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-16328-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-16328-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM188R72A102JA01D
תיאור
CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
GRM188R72A102JA01D דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
טולרנס
±5%