GRM188R72A331KA01D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-1464-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-1464-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-1464-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM188R72A331KA01D
תיאור
CAP CER 330PF 100V X7R 0603
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GRM188R72A331KA01D דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
טולרנס
±10%