GRM219R71C474KA01D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-10745-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-10745-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-10745-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM219R71C474KA01D
תיאור
CAP CER 0.47UF 16V X7R 0805
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.47 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
GRM219R71C474KA01D דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±10%