GRM21BR71C474KA01L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-3333-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-3333-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-3333-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM21BR71C474KA01L
תיאור
CAP CER 0.47UF 16V X7R 0805
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.47 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GRM21BR71C474KA01L דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
טולרנס
±10%