AU05YC474KA72A זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 28,880
גיליון נתונים
שדרוג
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 4,215
גיליון נתונים
שדרוג
דומים
ישירים
KEMET
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Taiyo Yuden
Murata Electronics
Murata Electronics
KEMET
0.47 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
AU05YC474KA72A
מק"ט מוצר של DigiKey
AU05YC474KA72A-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AU05YC474KA72A
תיאור
CAP CER 0.47UF 16V X7R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
AU05YC474KA72A דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מאפיינים
סיומת ציפוי זהב בטכניקת Flash
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±10%