PLT10HH9016R0PNL
מק"ט מוצר של DigiKey
490-12823-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-12823-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-12823-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PLT10HH9016R0PNL
תיאור
CMC 6A 2LN 900 OHM SMD AEC-Q200
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 900 Ohms @ 10 MHz 6A DCR ‎8.5mOhm‎
מודלים EDA/CAD
PLT10HH9016R0PNL דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
‎8.5mOhm‎
מתח נקוב - DC
100V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
900 Ohms @ 10 MHz
דירוג זרם (מקס')
6A