PLT10HH1026R0PNL
PLT10HH1026R0PNL
מק"ט מוצר של DigiKey
490-PLT10HH1026R0PNLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-PLT10HH1026R0PNLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-PLT10HH1026R0PNLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PLT10HH1026R0PNL
תיאור
CMC 6A 2LN 1 KOHM SMD AEC-Q200
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 1 kOhms @ 10 MHz 6A DCR ‎8mOhm‎ (טיפוסי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PLT10HH1026R0PNL דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
‎8mOhm‎ (טיפוסי)
יצרן
Murata Electronics
מתח נקוב - DC
100V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גודל / מידה
אורך 0.508‏ אינץ' x‏ רוחב 0.358‏ אינץ' (12.90 מ"מ x‏ 9.10‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.370‏ אינץ' (9.40‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 10 MHz
מארז‏ / תיבה
אנכי‏, 4 פדים למעגל מודפס
דירוג זרם (מקס')
6A