PLT10HH401100PNL
מק"ט מוצר של DigiKey
490-11859-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-11859-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-11859-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PLT10HH401100PNL
תיאור
CMC 10A 2LN 400 OHM SMD AEC-Q200
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 400 Ohms @ 10 MHz 10A DCR 4.1mOhm
מודלים EDA/CAD
PLT10HH401100PNL דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
4.1mOhm
מתח נקוב - DC
100V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
400 Ohms @ 10 MHz
דירוג זרם (מקס')
10A