PLT5BPH5013R1SNL
מק"ט מוצר של DigiKey
490-10979-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-10979-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-10979-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PLT5BPH5013R1SNL
תיאור
CMC 1.8A 2LN 500 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 500 Ohms @ 10 MHz 1.8A DCR ‎22.1mOhm‎
מודלים EDA/CAD
PLT5BPH5013R1SNL דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
‎22.1mOhm‎
יצרן
Murata Electronics
מתח נקוב - DC
80V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
500 Ohms @ 10 MHz
מארז‏ / תיבה
אנכי‏, 4 פדים למעגל מודפס
דירוג זרם (מקס')
1.8A