XRCGB24M000F1H00R0 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
CTS-Frequency Controls
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 3,794
גיליון נתונים
Abracon LLC
ECS Inc.
24 MHz ±10ppm גבישים 6pF 80 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
XRCGB Series
Murata XRCGB-F-H Series | Digi-Key Daily
XRCGB24M000F1H00R0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-16116-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-16116-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XRCGB24M000F1H00R0
תיאור
CRYSTAL 24.0000MHZ 6PF SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
XRCGB24M000F1H00R0 דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מארז‏ / תיבה
סוג
גבישMHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.6‏x‏2‏)
תדר
24 MHz
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
יציבות התדר
±10ppm
גובה - מקובע (מרבי)
אפיצות תדר
±10ppm
מספר מוצר בסיס
קיבוליות עומס
6pF