XRCGB25M000F3M18R0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-18305-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-18305-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-18305-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XRCGB25M000F3M18R0
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz ±30ppm גבישים 12pF 80 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
XRCGB25M000F3M18R0 דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±40ppm
אפיצות תדר
±30ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.028‏ אינץ' (0.70‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
12pF