XRCGB26M000F1H00R0 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Murata Electronics
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Murata Electronics
קיים במלאי: 1,112
גיליון נתונים
דומים
ECS Inc.
דומים
ECS Inc.
26 MHz ±10ppm גבישים 6pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
XRCGB Series
Murata XRCGB-F-H Series | Digi-Key Daily
XRCGB26M000F1H00R0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-17327-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-17327-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XRCGB26M000F1H00R0
תיאור
CRYSTAL 26.0000MHZ 6PF SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
XRCGB26M000F1H00R0 דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
תדר
26 MHz
יציבות התדר
±10ppm
גובה - מקובע (מרבי)
אפיצות תדר
±10ppm
מספר מוצר בסיס
קיבוליות עומס
6pF