BZT52H-C16,115 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 11,156
גיליון נתונים
דומים
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diotec Semiconductor
Rohm Semiconductor
onsemi
Taiwan Semiconductor Corporation
דיודות - זנר (Zener) 16 V 375 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123F