BZT52H-C3V3,115
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-3607-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-3607-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-3607-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52H-C3V3,115
תיאור
DIODE ZENER 3.3V 375MW SOD123F
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 3.3 V 375 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123F
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
95 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TA)
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOD-123F
הספק - מקס'
375 mW