BZX384-B2V4,115 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 9,900
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 381,680
גיליון נתונים
onsemi
קיים במלאי: 722
Rohm Semiconductor
דיודות - זנר (Zener) 2.4 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.