BZX384-C2V4,115
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-1640-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-1640-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-1640-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384-C2V4,115
תיאור
DIODE ZENER 2.4V 300MW SOD323
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 2.4 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX384-C2V4,115 דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
100 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 1 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
הספק - מקס'
300 mW