BZX585-B39,115 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 39V 300MW SOD523 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 39 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-523 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | BZX585-B39,115 דגמים |
קטגוריה | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 1.1 V @ 100 mA |
יצרן | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 150°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | דירוג לרכב |
סטטוס החלק ההפצה הופסקה אצל DigiKey | הרשאה AEC-Q101 |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
טולרנס ±2% | מארז / תיבה |
הספק - מקס' 300 mW | מארז ההתקן של הספק SOD-523 |
עכבה (מקס') (Zzt) 130 Ohms | מספר מוצר בסיס |
זרם - דלף הפוך @ Vr 50 nA @ 27.3 V |