BZX585-C2V4,135 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 727
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 28,374
גיליון נתונים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 7,558
onsemi
קיים במלאי: 830
דיודות - זנר (Zener) 2.4 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-523
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX585-C2V4,135
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX585-C2V4,135-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX585-C2V4,135
תיאור
DIODE ZENER 2.4V 300MW SOD523
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
100 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 1 V