BZX84-A13,215 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 16,401
גיליון נתונים
onsemi
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 13 V 250 mW ±1% הרכבה משטחית TO-236AB