BZX84-B15,215 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diotec Semiconductor
קיים במלאי: 16
גיליון נתונים
דומים
Diotec Semiconductor
קיים במלאי: 0
onsemi
Texas Instruments
קיים במלאי: 434
קיים במלאי: 68
דיודות - זנר (Zener) 15 V 250 mW ±2% הרכבה משטחית TO-236AB