BZX84B15LT1G אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Nexperia USA Inc.
דומים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 558
קיים במלאי: 346
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
דיודות - זנר (Zener) 15 V 250 mW ±2% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84B15LT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84B15LT1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX84B15LT1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX84B15LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B15LT1G
תיאור
DIODE ZENER 15V 250MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 52
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BZX84B15LT1G דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 10.5 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-3 (TO-236)‎
הספק - מקס'
250 mW