BZX84-C27,215 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 72,983
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 4,293
גיליון נתונים
דומים
Diotec Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Texas Instruments
Comchip Technology
דיודות - זנר (Zener) 27 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית TO-236AB