BZX84C2V4LT3G פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 769
גיליון נתונים
ישירים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
דומים
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
דיודות - זנר (Zener) 2.4 V 250 mW ±8% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84C2V4LT3G
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84C2V4LT3G-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C2V4LT3G
תיאור
DIODE ZENER 2.4V 250MW SOT23-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BZX84C2V4LT3G דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
100 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 1 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
±8%
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-3 (TO-236)‎
הספק - מקס'
250 mW