BZX84J-B24,115
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-2134-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-2134-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-2134-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84J-B24,115
תיאור
DIODE ZENER 24V 550MW SOD323F
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 24 V 550 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323F
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
550 mW
מארז ההתקן של הספק
SOD-323F
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 16.8 V