PESD5Z3.3,115 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 3.3VWM 18VC SOD523 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 18V מלחץ20A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-523 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | הגנת קווי כוח לא |
יצרן | יישומים Ethernet |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות @ תדר 172pF ב-1MHz |
סטטוס החלק ההפצה הופסקה אצל DigiKey | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 150°C (TA) |
סוג זנר (Zener) | דירוג לרכב |
ערוצים חד-כיווניים 1 | הרשאה AEC-Q100 |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 3.3V (מקס') | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - פריצה (מינ') 5V | מארז / תיבה SC-79, SOD-523 |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 18V | מארז ההתקן של הספק |
זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 20A (8/20µs) | מספר מוצר בסיס |
הספק - מתקף שיא 260W |