PSMN1R9-80SSEJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PSMN1R9-80SSEJTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PSMN1R9-80SSEJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PSMN1R9-80SSEJDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN1R9-80SSEJ
תיאור
APPLICATION SPECIFIC POWER MOSFE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 80 V A286‏ (Tc‏) 340W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK88 (SOT1235)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PSMN1R9-80SSEJ דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.6‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
232 nC @ 10 V
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
17140 pF @ 40 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
340W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
80 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
LFPAK88 (SOT1235)
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V