PSMN030-150P,127 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 1,013
גיליון נתונים
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 1,415
גיליון נתונים
Infineon Technologies
IXYS
IXYS
קיים במלאי: 15
Vishay Siliconix
קיים במלאי: 389
תעלת N 150 V 55.5A (Tc) 250W (Tc) חור מעבר ‎TO-220AB‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PSMN030-150P,127
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-4659-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN030-150P,127
תיאור
MOSFET N-CH 150V 55.5A TO220AB
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
98 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3680 pF @ 25 V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
פיזור הספק (מקס')
250W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
150 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220AB‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V