PSMN075-100MSEX אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תעלת N 100 V 18A (Tj) 65W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK33
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
8-LFPAK33
PSMN075-100MSEX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-1085-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-1085-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-1085-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN075-100MSEX
תיאור
MOSFET N-CH 100V 18A LFPAK33
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
PSMN075-100MSEX דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
16.4 nC @ 10 V
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
773 pF @ 50 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
65W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C