PSMN1R8-80SSEJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PSMN1R8-80SSEJTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN1R8-80SSEJ
תיאור
PSMN1R8-80SSE/SOT1235/LFPAK88
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 80 V A286‏ (Tc‏) 500W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK88 (SOT1235)
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.2‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
408 nC @ 10 V
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
34730 pF @ 40 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
500W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
80 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
LFPAK88 (SOT1235)
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V