PSMN4R2-80YSEX אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תעלת N 80 V 170A (Tc) 294W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK56, Power-SO8
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PSMN4R2-80YSEX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PSMN4R2-80YSEXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PSMN4R2-80YSEXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PSMN4R2-80YSEXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN4R2-80YSEX
תיאור
PSMN4R2-80YSE/SOT1023/4 LEADS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.6‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
110 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
8000 pF @ 40 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
294W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
80 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
LFPAK56, Power-SO8
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V