BZX384B15-E3-18 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 3,069
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 478
גיליון נתונים
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 0
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 15 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX384B15-E3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX384B15-E3-18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX384B15-E3-18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX384B15-E3-18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384B15-E3-18
תיאור
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 10.5 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW