PSMN7R0-100BS,118 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Texas Instruments
IXYS
IXYS
קיים במלאי: 703
Vishay Siliconix
תעלת N 100 V 100A (Tc) 269W (Tc) הרכבה משטחית ‎D2PAK‎