IXTA180N10T אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Infineon Technologies
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 230
STMicroelectronics
קיים במלאי: 128
תעלת N 100 V 180A (Tc) 480W (Tc) הרכבה משטחית ‎TO-263AA‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
IXTA180N10T
מק"ט מוצר של DigiKey
IXTA180N10T-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXTA180N10T
תיאור
MOSFET N-CH 100V 180A TO263
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.5‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
151 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
6900 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
480W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-263AA‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V