IXTA160N10T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
STMicroelectronics
קיים במלאי: 128
תעלת N 100 V 160A (Tc) 430W (Tc) הרכבה משטחית ‎TO-263AA‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
IXTA160N10T
מק"ט מוצר של DigiKey
IXTA160N10T-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXTA160N10T
תיאור
MOSFET N-CH 100V 160A TO263
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.5‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
132 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
6600 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
430W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-263AA‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V