LGL2W271MELA40 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nichicon
קיים במלאי: 179
גיליון נתונים
ישירים
Chemi-Con
קיים במלאי: 362
גיליון נתונים
ישירים
Chemi-Con
קיים במלאי: 345
שדרוג
קיים במלאי: 0
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 187
Rubycon
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 24
270 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 2000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor Episode Three: Failure Modes
LGL2W271MELA40
מק"ט מוצר של DigiKey
493-7510-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LGL2W271MELA40
תיאור
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP TH
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
LGL2W271MELA40 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
930 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.3299 A @ 50 kHz
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C