450MXH270MEFC25X40 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 187
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 24
גיליון נתונים
ישירים
Chemi-Con
קיים במלאי: 362
ישירים
Chemi-Con
קיים במלאי: 345
שדרוג
קיים במלאי: 0
Nichicon
קיים במלאי: 179
Nichicon
קיים במלאי: 0
270 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 2000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
450MXH270MEFC25X40
מק"ט מוצר של DigiKey
450MXH270MEFC25X40-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
450MXH270MEFC25X40
תיאור
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
450MXH270MEFC25X40 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
1.56 A @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
2.184 A @ 10 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
קיבוליות
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏)
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C