PCV1V151MCL1GS
מק"ט מוצר של DigiKey
493-4389-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
493-4389-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-4389-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PCV1V151MCL1GS
תיאור
CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V SMD
תיאור מפורט
150 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 28mOhm 3000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
PCV1V151MCL1GS דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר גבוה
2.6 A @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
150 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.500‏ אינץ' (12.70‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
28mOhm