UHD1E821MPD1TD | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 493-UHD1E821MPD1TDCT-ND - סרט חתוך (CT) UHD1E821MPD1TD-ND - סרט + תיבה (TB) |
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL TH |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 820 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 4000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | UHD1E821MPD1TD דגמים |
קטגוריה | קיטוב Polar |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 1.613 A @ 120 Hz |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | זרם אדווה בתדר גבוה 2.15 A @ 100 kHz |
סטטוס החלק לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה | עכבה 22 mOhms |
קיבוליות | ריווח מוליכים 0.197 אינץ' (5.00 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גודל / מידה קוטר 0.394 אינץ' (10.00 מ"מ) |
מתח - נומינלי 25 V | גובה - מקובע (מרבי) 1.063 אינץ' (27.00 מ"מ) |
אורך חיים @ טמפרטורה 4000 שעות ב-105°C | סוג ההרכבה |
טמפרטורת פעולה -40°C ~ 105°C | מארז / תיבה רדיאלי, תיבה |