UHE1E821MPD1CA זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nichicon
קיים במלאי: 1,193
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nichicon
קיים במלאי: 483
גיליון נתונים
קיים במלאי: 1,183
קיים במלאי: 398
Rubycon
קיים במלאי: 841
Würth Elektronik
קיים במלאי: 70
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Chemi-Con
קיים במלאי: 993
Chemi-Con
קיים במלאי: 44
קיים במלאי: 41
Surge
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
UHE1E821MPD1CA
מק"ט מוצר של DigiKey
UHE1E821MPD1CA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UHE1E821MPD1CA
תיאור
CAP ALUM 25V POLAR
תיאור מפורט
820 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 7000 שעות ב-105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
1.2375 A @ 120 Hz
אריזה
פס
זרם אדווה בתדר גבוה
1.65 A @ 100 kHz
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
25 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
7000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C