UHW1V821MPD1TD
מק"ט מוצר של DigiKey
493-UHW1V821MPD1TDCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
UHW1V821MPD1TD-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UHW1V821MPD1TD
תיאור
CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
820 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
UHW1V821MPD1TD דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.74 A @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
2.9 A @ 100 kHz
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C