UHE1V330MDD פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 1,156
גיליון נתונים
33 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor Episode Three: Failure Modes
UHE1V330MDD
מק"ט מוצר של DigiKey
493-1575-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UHE1V330MDD
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
UHE1V330MDD דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
115.5 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
210 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
עכבה
580 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C