UKL1V330MEDANA פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Nichicon
קיים במלאי: 20,510
גיליון נתונים
שדרוג
Nichicon
קיים במלאי: 193
גיליון נתונים
שדרוג
קיים במלאי: 57
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 1,297
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 730
CORNELL DUBILIER KNOWLES
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Rubycon
Rubycon
קיים במלאי: 2
33 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 1000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor® Episode Nine: You Callin' Me?
UKL1V330MEDANA
מק"ט מוצר של DigiKey
UKL1V330MEDANA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UKL1V330MEDANA
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
UKL1V330MEDANA דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
140 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
280 mA @ 10 kHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
ריווח מוליכים
קיבוליות
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C