UPJ1J330MED פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Nichicon
קיים במלאי: 1,240
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nichicon
קיים במלאי: 184
גיליון נתונים
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 212
Panasonic Industry
קיים במלאי: 1,693
Chemi-Con
33 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor® Episode Nine: You Callin' Me?
UPJ1J330MED
מק"ט מוצר של DigiKey
UPJ1J330MED-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UPJ1J330MED
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
UPJ1J330MED דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
170 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
305 mA @ 10 kHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
עכבה
520 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
63 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C