UPW1V221MPD1TD
מק"ט מוצר של DigiKey
493-11691-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-11691-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UPW1V221MPD1TD
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
UPW1V221MPD1TD דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
זרם אדווה בתדר נמוך
494 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
760 mA @ 100 kHz
עכבה
90 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C