UTT1V330MDD פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 1,156
גיליון נתונים
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 6,898
גיליון נתונים
33 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor Episode Three: Failure Modes
UTT1V330MDD
מק"ט מוצר של DigiKey
UTT1V330MDD-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UTT1V330MDD
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
UTT1V330MDD דגמים
קטגוריה
יישומים
יצרן
זרם אדווה בתדר נמוך
65.2 mA @ 120 Hz
סדרה
זרם אדווה בתדר גבוה
163 mA @ 100 kHz
אריזה
בתפזורת
עכבה
1.1 Ohms
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
ריווח מוליכים
קיבוליות
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C