UUA1E331MNL1GS אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Nichicon
קיים במלאי: 30,611
גיליון נתונים
שדרוג
Nichicon
קיים במלאי: 17,532
גיליון נתונים
דומים
דומים
קיים במלאי: 40
שדרוג
Rubycon
Panasonic Industry
Panasonic Industry
קיים במלאי: 238
KEMET
330 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.