UWD1E331MCL1GS אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Nichicon
קיים במלאי: 17,532
גיליון נתונים
דומים
Nichicon
קיים במלאי: 18,553
גיליון נתונים
דומים
קיים במלאי: 40
אקוויוולנטים-פרמטרית
אקוויוולנטים-פרמטרית
Cornell Dubilier Knowles
Cornell Dubilier Knowles
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Chemi-Con
קיים במלאי: 196
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
330 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.