EXV337M025S9PAA זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 5,450
גיליון נתונים
שדרוג
Panasonic Industry
קיים במלאי: 238
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 11,034
Panasonic Industry
Chemi-Con
Taiyo Yuden
Nichicon
Nichicon
330 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏120‏ ב-kHz‏100‏ 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EXV337M025S9PAA
מק"ט מוצר של DigiKey
EXV337M025S9PAA-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EXV337M025S9PAA
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
EXV337M025S9PAA דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
595 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
850 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
120 mOhms
קיבוליות
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
25 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏120‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C